Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Başlık
İtalya Türkiye Arası Taşıma Hizmetleri
İtalya Karayolu Taşımaları İtalya Karayolu Taşımaları

İtalya’nın bütün bölgelerine 120 araçlık filomuz ile Karayolu Taşımacılığı hizmetleri ve İtalya Ağır Yük Taşımacılığı hizmetleri vermekteyiz.

İtalya Ağır Nakliyat İtalya Ağır Nakliyat

İtalya'nın bütün bölgelerine tüm araç filomuzla ağır nakliyat hizmeti vermekteyiz. İtalya Ağır Nakliyat taşımacılığımız İtalya'ya yılların verdiği tecrübeyle deneyimli kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

İtalya Deniz Taşımacılığı İtalya Deniz Taşımacılığı

İtalya Deniz Taşımacılığı hizmeti ile tüm İtalya limanlarına Proje Taşıması ve Ağır Nakliyat taşımalarınızı yapmakta ve limanlardan teslim sahasına kadar İtalya'nın bütün bölgelerine multimodal taşımalar sunmaktayız.

Erdoğanlar Nakliyat; İtalya Ağır Nakliyat ve İtalya Proje Taşımacılığı alanında öncü firma olma özelliğini devam ettirmektedir.

İtalya Proje Taşımacılığı İtalya Proje Taşımacılığı

İtalya'da faaliyet gösteren enerji santralleri ve müteahhitlik hizmeti veren firmalar İtalya Proje Taşımalarını firmamız aracılığıyla gerçekleştirmiştir, İtalya Proje Taşımalarını bölgenin en tecrübeli nakliyecisi olarak yapmaktayız.

İtalya Uluslararası Nakliyat İtalya Uluslararası Nakliyat

Erdoğanlar Uluslararası Nakliyat, İtalya’da birçok farklı hizmet sunmaktadır.
Bu hizmetlerden bazıları aşağıda listelenmiştir.

  • Ağır Nakliyat
  • Proje Taşımacılığı
  • Karayolu Taşımacılığı
  • Deniz Taşımacılığı
  • Demiryolu Taşımacılığı
  • Transit Taşımalar
  • Vinç Hizmetleri
  • Depolama Hizmetleri
  • Gümrükleme ve Acentelik Hizmetleri
  • Eskort ve Yol Analiz Hizmetleri
Şubat 2011
Almanya 44.Bölgeden yüklediğimiz 70 ton ağırlığındaki 2 adet Pres Makinesi İran Tahran'da ki müşterisine teslim edildi.

Mart 2012
Avuturya Linz’ den yüklemesini yaptığımız 90 ton ağırlığındaki Trafo, Irak Bağdat'taki alıcının şantiyesine teslim edildi.

Temmuz 2013
Gebze Alstom’ dan yüklemesini yaptığımız 90 ton ağırlığındaki 3 adet transformatör Marmaray projesi kapsamında Kadıköy’deki şantiyeye taşındı ve kaydırma yöntemi ile monte edilmiştir.

Ocak 2014
Türkiye’de üretimi yapılan 29,50 x 4,40 x 4,40 ölçülerinde ve 70 ton ağırlığındaki 2 adet tank özel Low Bed araçlarımız ile toplamda 50 metre uzunluk ile 2450 km yol kat ederek Sırbistan’daki şantiyeye teslim edildi.

Doğu Afrika Limanları
Erdoğanlar Türkiye limanlarından Doğu Afrika Limanlarına FCL / Roro / Charter / Full / Part Kargo düzenli servisine 2011 yılında da başarı ile devam etmektedir.

Ağustos 2012
İtalyadan yüklemesi yaptığımız 6 adet Vinç , Kara + Deniz + Demiryolu + Kara Multimodel taşıma yöntemi ile Astanadaki müşteri şantiyesine sorunsuz olarak teslim edildi.

Şubat 2012
Derince limanından 6 metre genişliğinde 20 metre uzunluğunda yüklediğimiz 6 adet profil Türkmenistan Mary'deki şantiyeye teslim edildi , bu proje aynı zamanda kara yolundan Türkmenistan'a 6 metre genişliğinde taşınan Türkiye'deki ilk proje olmuştur.

Ocak 2012
Japonya H.Harimo limanın’dan yüklemesini yaptığımız 38 adet Excavator Derince Limanına denizyolu ile getirilmiş olup , tüm liman operasyonlarının tarafımızca yapılmasına müteakip Lowbed araçlarımıza yüklenerek Türkmenistan'daki alıcının şantiyesine teslim edilmiştir.

Nisan 2011
Ankara’dan yüklemesini yaptığımız 8 adet 4,40 ve 4,20 çaplarındaki Gaz Türbüni taşımalarını Kazakistan Atyrau’daki şantiyeye teslim ettik.

Mart 2011
Derince limanından Ocak ayında organizasyonunu yaptığımız 90 ve 75 ton ağırlığındaki iş makinalarının Dar Es Salaam, Tanzanya ve Mumbai, Kenya limanlarına taşımaları tamamlanmıştır.

Ocak 2011
Tekirdağ’dan yüklemesini yaptığımız 4,50 çapındaki 2 adet Buhar Kazanı Kazakistan Pavlodor’a taşınarak boşaltma sahasında ki yerlerine yerleştirildi.

Ocak 2011
İstanbul‘dan Tanzanya Dar Es Salaam limanına 300 ton ağırlığındaki (Kırma/Eleme/ Yıkama Tesisleri) taşımalarını tamamladık.

Ocak 2011
Gebze’den yüklemesini yaptığımız 8 adet 35 metre uzunluğundaki kule Vinçler İran Tahran’daki şantiyeye teslim edildi.