Ağır Nakliyat ve Proje Taşımacılığı
Başlık
Değerlerimiz
Güvenilirlik; Çalışanlarımız, müşterilerimiz, ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimiz şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütülür. Onlara güvenir ve onlardan da Erdoğanlar’a güvenmelerini bekleriz.
 
Kararlılık; Kaliteli Hizmeti  bir standart haline getiren ve  en iyi olmayı hedefleyen firmamızın, daima kararlı bir yapı ile hareket etmesi ana hedefimizdir. Kararlı yapımızdan  aldığımız güçle, daima  rakiplerimizden daha iyiyi yaparak fark yaratabiliriz.
 
Müşteri Odaklılık; Mevcut işimizi korumanın ve geliştirmenin yolu müşteri memnuniyetini maksimize etmekten geçer. Bu memnuniyeti artırmak için bizim önceliklerimizi, müşterilerimizin öncelikleri belirlemektedir.
 
Mükemmellik ve Zero Defect: Erdoğanlar yapmış oldugu taşımalrda %97 hatasız taşıma oranı ile  hergecen  gün %100  hatasız taşıma ile zero defect  hedefine bir adım daha yaklaşmıştır.
 

İş Emniyeti: Erdoğanlar vermiş oldugu hizmetlerde İş emniyetini her zaman  ön planda tutmuş ve bu yönde gerekli tüm çalışmalarını yapmıştır. 

Şubat 2011
Almanya 44.Bölgeden yüklediğimiz 70 ton ağırlığındaki 2 adet Pres Makinesi İran Tahran'da ki müşterisine teslim edildi.

Mart 2012
Avuturya Linz’ den yüklemesini yaptığımız 90 ton ağırlığındaki Trafo, Irak Bağdat'taki alıcının şantiyesine teslim edildi.

Temmuz 2013
Gebze Alstom’ dan yüklemesini yaptığımız 90 ton ağırlığındaki 3 adet transformatör Marmaray projesi kapsamında Kadıköy’deki şantiyeye taşındı ve kaydırma yöntemi ile monte edilmiştir.

Ocak 2014
Türkiye’de üretimi yapılan 29,50 x 4,40 x 4,40 ölçülerinde ve 70 ton ağırlığındaki 2 adet tank özel Low Bed araçlarımız ile toplamda 50 metre uzunluk ile 2450 km yol kat ederek Sırbistan’daki şantiyeye teslim edildi.

Doğu Afrika Limanları
Erdoğanlar Türkiye limanlarından Doğu Afrika Limanlarına FCL / Roro / Charter / Full / Part Kargo düzenli servisine 2011 yılında da başarı ile devam etmektedir.

Ağustos 2012
İtalyadan yüklemesi yaptığımız 6 adet Vinç , Kara + Deniz + Demiryolu + Kara Multimodel taşıma yöntemi ile Astanadaki müşteri şantiyesine sorunsuz olarak teslim edildi.

Şubat 2012
Derince limanından 6 metre genişliğinde 20 metre uzunluğunda yüklediğimiz 6 adet profil Türkmenistan Mary'deki şantiyeye teslim edildi , bu proje aynı zamanda kara yolundan Türkmenistan'a 6 metre genişliğinde taşınan Türkiye'deki ilk proje olmuştur.

Ocak 2012
Japonya H.Harimo limanın’dan yüklemesini yaptığımız 38 adet Excavator Derince Limanına denizyolu ile getirilmiş olup , tüm liman operasyonlarının tarafımızca yapılmasına müteakip Lowbed araçlarımıza yüklenerek Türkmenistan'daki alıcının şantiyesine teslim edilmiştir.

Nisan 2011
Ankara’dan yüklemesini yaptığımız 8 adet 4,40 ve 4,20 çaplarındaki Gaz Türbüni taşımalarını Kazakistan Atyrau’daki şantiyeye teslim ettik.

Mart 2011
Derince limanından Ocak ayında organizasyonunu yaptığımız 90 ve 75 ton ağırlığındaki iş makinalarının Dar Es Salaam, Tanzanya ve Mumbai, Kenya limanlarına taşımaları tamamlanmıştır.

Ocak 2011
Tekirdağ’dan yüklemesini yaptığımız 4,50 çapındaki 2 adet Buhar Kazanı Kazakistan Pavlodor’a taşınarak boşaltma sahasında ki yerlerine yerleştirildi.

Ocak 2011
İstanbul‘dan Tanzanya Dar Es Salaam limanına 300 ton ağırlığındaki (Kırma/Eleme/ Yıkama Tesisleri) taşımalarını tamamladık.

Ocak 2011
Gebze’den yüklemesini yaptığımız 8 adet 35 metre uzunluğundaki kule Vinçler İran Tahran’daki şantiyeye teslim edildi.